Skip to content

Kaip tapti žvaigžde Lietuvoje?

Norite būti žinomas ir populiarus, bet nežinote nuo ko pradėti ir klausiate savęs Kaip Tapti Žvaigžde Lietuvoje? Atrodo juokingai, bet pamėginsiu atsakyti į šį klausimą jums.

Sveiki atvykę į Manto Timačio rubriką – Patarimai „Žvaigždei“

Kaip Tapti Žvaigžde Lietuvoje?

Pradėkime…

Visų pirmiausia „žvaigžde“ tapti gali ne kiekvienas. Jeigu esate iš kaimo glūdumos ar neseniai išėjote iš kalejimo, o galbūt baigėte profesinę mokyklą – tai ne jums!!

Nors palaukit,

Šiaip jeigu atlikinėjote bausmę pataisos namuose – zonoje, visos durys jums atviros. Jeigu turėsite ką papasakoti, jūs būsite Žvaigždė!

Taigi, kaip tapti žvaigžde Lietuvoje?

Na, priklausomai kokio stiliaus žvaigždė norite būti. Lengviausias būdas tapti žvaigžde: įkurkite įmonę, jos direktorių paskirkite benamį, liaudiškai tariant – bomžą, siūlykite savo produkciją už itin gerą kainą, bet niekada jos nepristatykite, o pinigus tiesiog pasiimkite sau. Skamba gerai? Gali būti dar geriau! Kitas etapas, nusipirkite už pavogtus pinigus gerą automobilį, o internete pradėkite vesti seminarus kvailiams, liaudiškai tariant –  idijotams, kaip sukurti gerą verslą ir pasiimkite iš jų dar daugiau pinigų!

Viskas! Visas internetas apie jus tik ir kalbės. O jeigu visas internetas apie jus rašto, jūs jau tikrai žvaigdžė!

Verta paminėti, kad 99 % sėsite už grotų, bet koks skirtumas…jūs tapsite tikra žvaigžde Lietuvoje!

Žvaigždė

Kitas būdas kaip tapti Žvaigžde Lietuvoje!

Ypač lengvai pritakomas merginamos, tačiau tinka ir vaikinams.

Pabandykite užmegzti santykius su žmogumi, kuris savo sunkiu darbu tapo puikiai žinomas Lietuvoje ir pasisiūlykite išgerti arbatos arba kavos pas jį ar ją bute. Na paskui viskas kaip priklauso ir žiūrėkite, kitą dieną galbūt gausite gerą kontraktą gerai žinomoje įmonėje ar net televizijoje. Lengva? Dar ir kaip!!! Kaip sako: pyst pyst ir jūs žvaigždė!

Sunkiausias būdas norint tapti žvaigžde Lietuvoje! 

Šio būdo nerekomenduočiau niekam, net savo priešui! Visų pirma tai jūs turite būti gabus ir protingas žmogus, kuris siekia savo tikslų ir sunkiai dirba to tikslo link! Skamba sudėtingai? Dar ir kaip!

Negana to, turite elgtis visur atitinkamai, būti savimi ir neapsimetinėti tuo, kuo nesate.

Šį straipsnį rašau, nes dabartiniais laikais dauguma mūsų interneto „žvaigždžių“ yra apsimetėliai, kurie nesugeba nusipirkti bilieto į tam tikrą renginį Lietuvoje, o jeigu neduoda jiems specialaus pakvietimo verkia prieš visą spaudą ir tikina, kad jiems tai visiškai nerūpi.

Atsigaukit…

Mano kuklia nuomone, įžymus žmogus, kuris gali save vadinti žvaigdže turi turėti savitus, unikalius įgūdžius, būti mylimas publikos, darbštus ir tikslo siekiantis asmuo. Taip! Lietuvoje tokių žmonių yra nemažai ir už jų atsidavimą reikia juos gerbti ir mylėti. Tačiau, žmonės mato ir tikiu, kad sugeba atskirti tikrą „žvaigždę“ nuo neaišku ko.

Juk „Žvaigždė“ tai žmogus, kuris yra pavyzdys kitiems ar ne taip?

Published inPramogu pasaulis