Skip to content

TOP 8 Patarimai Kaip Tapti POP Žvaigžde!

Norint būti pop žvaigždė reiškia daugiau nei šypsosi fotoaparatui ir vykti į išgalvotas atostogas kiekvieną savaitę bei publikuoti nuotraukas socialiniuose tinkluose.

Tai reiškia, kad tai pareikalaus daug kraujo, prakaito ir ašarų, kad būtų galima pagaminti muziką, kuri judina žmones ir atskleidžia kuo geresnius jūsų sugebėjimus.

Aš buvau 16 metų, turėjau gerą žvilgsnį ir puikų balsą: galėjau pamatyti, kad pats netolimoje ateityje vaikštau raudonu kilimu, o sėkmė buvo tik už kampo. Arba taip tik aš maniau …

Su mano maža grupė, sudaryta iš dviejų žmonių ir labai brangios įrangos, nusprendžiau surasti vietas, kurios mokėtų man už dainų atlikimą ir leistų pasimėgauti savo klientais: Aš galvojau kaip užsidirbti pinigų, ir į galvą šovė, kad sprendimas yra organizuoti tam tikrus turus, kad ir nedidelėse kavinėse.

Praėjus penkeriems metams, aš uždirbau… beveik nieko. …

Nepaisant to, kad pradinėje gyvenimo kelio stadijoje mane ištiko nesekmė, buvo keletas strategijų, kurios padėjo man pasiekti sėkmės.

Pažvelkite į žemiau pateiktą sąrašą ir sužinokite, ar galite rasti naudingų patarimų, kaip įgyvendinti savo svajones bet kurioje srityje.

8 Patarimai Kaip Tapti POP Žvaigžde!

Tobulėkite!

Tai neišvengiama: jei jūs neskiriate dėmesio tobulėjimui viskas tampa sunku: sunku dainuoti nuostabiu balsu, rašyti unikalias dainas ar būti specialistu bet kurioje srityje.

Būk optimistas!

Jei tu netiki savimi – niekas netikės taip pat!

Būkite patebimas!

Žinomi muzikos prodiuseriai niekada neis į jūsų vietos pub ar užeigą, tačiau yra talentų konkursai, kuriuose galite juos susitikti.

Negalvokite tik apie televizijos laidas – jos yra per daug konkurencingos. Sutelkite dėmesį į bet kokį konkursą, kuriame dalyvauja žiuri, kurie faktiškai dirba muzikos versle.

Būk realistas!

Sėkmė neįvyks per naktį. Na, taip, kartais taip nutinka, bet pirmiausia reikia įdėti daug sunkaus darbo, taigi, būkite pasiruošę, kai sėkmė jus pasieks.

Žinokite savo silpnybes!

Pažvelkime į tai: kelias į žvaigždes nėra lengvas, ir mes visi turi silpną vietą. Pagalvokite kuri vieta yra jūsų silpniausia ir stenkitės tobulinti ją ir paversti privalumu.

Pakeiskite savo silpnybes į stipriąsias puses. Būkite pasirengę parduot’ savo silpnąsias vietas, nes tai yra unikalus dalykas.

Ieškokite naudingų pažinčių

Jūs viską negalite padaryti savo renkomis. Jums reikės pagalbos kuriant dainas, jums reikės pagalbos, kad gerą dainą paverstų nuostabia demo versija, jums reikės pagalbos ieškant tinkamo talento, kuris atliks dainą su jumis duetu. Jums reikės pagalbos ieškant vietų, kur dainuoti gyvai ir t.t Ieškokite draugų, kurie padės išpildyti visus šiuos siekius.

Nepasiduokite!

Dažnai nesekmės trunka ilgą laiką, kad gautumėte nuostabių rezultatų. Būkite pasirengę laukti net ir keletą metų.

Būkite atviri kritikai, bet neleiskite niekam jus pakeisti! Galbūt tu nesi muzikos genijus, bet jei klausysi reikiamo patarimo, tu greitai tapsi vienu. Apsaugokite save nuo vidinės kritikos: tai nėra verta tavo laiko. Kita vertus, būkite pasirengę klausytis, kai kiti duoda jums konstruktyvų patarimą. Tai gali padėti jums ateityje.

Tikiuosi, kad šie patarimai padės jums siekti užsibrėžtų tikslų muzikos pasaulyje ir ne tik.

Published inPatarimai